Podsumowanie konferencji HR innovations

image1

Niespodziewanie nasza firma zagościła jako prelegent na konferencji HRinn która odbyła się w Warszawie 29-30 października 2019. Co znalazło się w programie poza wynikami naszego badania w którym udział wzięły 103 firmy?

Dzisiaj rano zagościliśmy niespodziewanie na konferencji HR Innovations Poland w roli prelgenta.

🔍Ania opowiedziała dlaczego mimo iż 35% firm deklaruje że ma analityków HR to ich możliwości nie są w pełni wykorzystywane. Wiecie, że dosłownie wszyscy z nich przetwarzają dane historyczne i robią z nich prezentacje?

Zaledwie co 3ci analityk HR pracuje nad strategią firmy i HRu. Mamy tutaj dużo do zrobienia, chcąc wprowadzić HR intelligence!

Activy Bike to Work pokazało że 10% zgonów wynika z braku ruchu. Trochę strach... Uczestniczyłam w poprzednim roku w ich wyzwaniu Bike to Work połączonym z akcją CSR i uważam że to świetny pomysł na mobilizację ludzi i pomoc potrzebującym. Wiecie że zastępując samochód rowerem (co sama uprawiam od kwietnia do października) w 2019 roku uczestnicy wyzwania ograniczyli emisję CO2 o tyle ile przerabia 20ha lasu w 100 lat!?

Bartek Janowicz pokazał jak standardowo wyglądaja początki pracy "na swoim". Jednak wierzymy że w ctrl+HR "pod kreską" będzie dla nas tylko przestrogą a nie rzeczywistością!

Tym bardziej że niedługo planujemy wyjść na rynek testując pomysł na nasze pierwsze nowoczesne narzędzia.